Terminarz IV liga pomorska Sezon 2019/2020

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń
11:00 | 10.08.2019
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
11:00 | 10.08.2019
GKS Przodkowo
Jaguar Gdańsk
11:00 | 10.08.2019
Lechia II Gdańsk
Arka II Gdynia
11:00 | 10.08.2019
Gryf Słupsk
GOSRiT Luzino
16:00 | 10.08.2019
Kaszubia Kościerzyna
Wierzyca Pelplin
16:00 | 10.08.2019
Gwiazda Karsin
Jantar Ustka
17:00 | 10.08.2019
Lipniczanka Lipnica
GKS Kowale
17:00 | 10.08.2019
Pogoń Lębork
Wda Lipusz
17:00 | 10.08.2019

2 Kolejka

Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo
18:00 | 14.08.2019
Jaguar Gdańsk
Lechia II Gdańsk
11:00 | 15.08.2019
Gwiazda Karsin
Cartusia Kartuzy
11:00 | 15.08.2019
Stolem Gniewino
Lipniczanka Lipnica
12:00 | 15.08.2019
GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
13:00 | 15.08.2019
Wda Lipusz
Kaszubia Kościerzyna
15:00 | 15.08.2019
Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk
15:00 | 15.08.2019
GKS Kowale
Gryf Słupsk
17:00 | 15.08.2019
Jantar Ustka
Arka II Gdynia
18:00 | 15.08.2019

3 Kolejka

Gedania Gdańsk
Gwiazda Karsin
11:00 | 18.08.2019
Lechia II Gdańsk
Wierzyca Pelplin
11:00 | 18.08.2019
Arka II Gdynia
Jaguar Gdańsk
11:00 | 18.08.2019
Cartusia Kartuzy
Jantar Ustka
15:00 | 18.08.2019
Lipniczanka Lipnica
Powiśle Dzierzgoń
15:00 | 18.08.2019
Kaszubia Kościerzyna
GOSRiT Luzino
16:00 | 18.08.2019
Gryf Słupsk
Stolem Gniewino
17:00 | 18.08.2019
Pogoń Lębork
GKS Kowale
17:00 | 18.08.2019
GKS Przodkowo
Wda Lipusz
17:00 | 18.08.2019

4 Kolejka

Wda Lipusz
Lechia II Gdańsk
11:00 | 24.08.2019
Gwiazda Karsin
Lipniczanka Lipnica
11:00 | 24.08.2019
Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk
11:00 | 24.08.2019
GKS Kowale
Kaszubia Kościerzyna
14:00 | 24.08.2019
Stolem Gniewino
Pogoń Lębork
14:00 | 24.08.2019
Powiśle Dzierzgoń
Gryf Słupsk
16:00 | 24.08.2019
Jantar Ustka
Jaguar Gdańsk
17:00 | 24.08.2019
Wierzyca Pelplin
Arka II Gdynia
17:00 | 24.08.2019
GOSRiT Luzino
GKS Przodkowo
17:00 | 24.08.2019

5 Kolejka

Gedania Gdańsk
Jantar Ustka
11:00 | 31.08.2019
GKS Przodkowo
GKS Kowale
11:00 | 31.08.2019
Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino
14:00 | 31.08.2019
Jaguar Gdańsk
Wierzyca Pelplin
16:00 | 31.08.2019
Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń
17:00 | 31.08.2019
Lechia II Gdańsk
GOSRiT Luzino
11:00 | 01.09.2019
Arka II Gdynia
Wda Lipusz
11:00 | 01.09.2019
Lipniczanka Lipnica
Cartusia Kartuzy
15:00 | 01.09.2019
Gryf Słupsk
Gwiazda Karsin
17:00 | 01.09.2019

6 Kolejka

GKS Kowale
Lechia II Gdańsk
11:00 | 07.09.2019
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
11:00 | 07.09.2019
Gedania Gdańsk
Lipniczanka Lipnica
11:00 | 07.09.2019
Wda Lipusz
Jaguar Gdańsk
13:00 | 07.09.2019
Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna
16:00 | 07.09.2019
Jantar Ustka
Wierzyca Pelplin
17:00 | 07.09.2019
Stolem Gniewino
GKS Przodkowo
17:00 | 07.09.2019
GOSRiT Luzino
Arka II Gdynia
13:30 | 08.09.2019
Pogoń Lębork
Gwiazda Karsin
17:30 | 11.09.2019

7 Kolejka

GKS Przodkowo
Powiśle Dzierzgoń
11:00 | 14.09.2019
Arka II Gdynia
GKS Kowale
11:00 | 14.09.2019
Jaguar Gdańsk
GOSRiT Luzino
13:00 | 14.09.2019
Kaszubia Kościerzyna
Gwiazda Karsin
14:00 | 14.09.2019
Wierzyca Pelplin
Wda Lipusz
16:00 | 14.09.2019
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
17:00 | 14.09.2019
Lechia II Gdańsk
Stolem Gniewino
11:00 | 15.09.2019
Lipniczanka Lipnica
Jantar Ustka
15:00 | 15.09.2019
Pogoń Lębork
Cartusia Kartuzy
17:00 | 15.09.2019

8 Kolejka

Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
11:00 | 21.09.2019
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 21.09.2019
Stolem Gniewino
Arka II Gdynia
13:00 | 21.09.2019
GKS Kowale
Jaguar Gdańsk
14:00 | 21.09.2019
Gwiazda Karsin
GKS Przodkowo
15:00 | 21.09.2019
Powiśle Dzierzgoń
Lechia II Gdańsk
16:00 | 21.09.2019
Jantar Ustka
Wda Lipusz
17:00 | 21.09.2019
GOSRiT Luzino
Wierzyca Pelplin
11:00 | 22.09.2019
Lipniczanka Lipnica
Gryf Słupsk
16:00 | 22.09.2019

9 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk
11:00 | 28.09.2019
GKS Przodkowo
Cartusia Kartuzy
11:00 | 28.09.2019
Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino
13:00 | 28.09.2019
Wda Lipusz
GOSRiT Luzino
15:00 | 28.09.2019
Gryf Słupsk
Jantar Ustka
16:00 | 28.09.2019
Pogoń Lębork
Lipniczanka Lipnica
16:00 | 28.09.2019
Wierzyca Pelplin
GKS Kowale
16:00 | 28.09.2019
Lechia II Gdańsk
Gwiazda Karsin
11:00 | 29.09.2019
Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń
17:00 | 29.09.2019

10 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Lechia II Gdańsk
11:00 | 05.10.2019
Gedania Gdańsk
GKS Przodkowo
11:00 | 05.10.2019
Gryf Słupsk
Pogoń Lębork
13:00 | 05.10.2019
Jantar Ustka
GOSRiT Luzino
15:00 | 05.10.2019
Stolem Gniewino
Wierzyca Pelplin
15:00 | 05.10.2019
Powiśle Dzierzgoń
Jaguar Gdańsk
15:00 | 05.10.2019
GKS Kowale
Wda Lipusz
16:00 | 05.10.2019
Lipniczanka Lipnica
Kaszubia Kościerzyna
16:00 | 06.10.2019
Gwiazda Karsin
Arka II Gdynia
15:00 | 23.10.2019

11 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk
11:00 | 12.10.2019
GKS Przodkowo
Lipniczanka Lipnica
11:00 | 12.10.2019
Lechia II Gdańsk
Gedania Gdańsk
11:00 | 12.10.2019
Jaguar Gdańsk
Gwiazda Karsin
12:00 | 12.10.2019
Pogoń Lębork
Jantar Ustka
15:00 | 12.10.2019
Wierzyca Pelplin
Powiśle Dzierzgoń
15:00 | 12.10.2019
Wda Lipusz
Stolem Gniewino
15:00 | 12.10.2019
GOSRiT Luzino
GKS Kowale
15:30 | 12.10.2019
Arka II Gdynia
Cartusia Kartuzy
11:00 | 13.10.2019

12 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Jaguar Gdańsk
11:00 | 19.10.2019
Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia
11:00 | 19.10.2019
Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino
14:00 | 19.10.2019
Powiśle Dzierzgoń
Wda Lipusz
14:00 | 19.10.2019
Jantar Ustka
GKS Kowale
15:00 | 19.10.2019
Gwiazda Karsin
Wierzyca Pelplin
15:00 | 19.10.2019
Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna
15:00 | 19.10.2019
Gryf Słupsk
GKS Przodkowo
12:00 | 20.10.2019
Lipniczanka Lipnica
Lechia II Gdańsk
15:00 | 20.10.2019

13 Kolejka

GKS Przodkowo
Pogoń Lębork
11:00 | 26.10.2019
Kaszubia Kościerzyna
Jantar Ustka
13:00 | 26.10.2019
Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk
13:00 | 26.10.2019
Wierzyca Pelplin
Cartusia Kartuzy
15:00 | 26.10.2019
GKS Kowale
Stolem Gniewino
15:00 | 26.10.2019
Lechia II Gdańsk
Gryf Słupsk
11:00 | 27.10.2019
Arka II Gdynia
Lipniczanka Lipnica
11:00 | 27.10.2019
GOSRiT Luzino
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 27.10.2019
Wda Lipusz
Gwiazda Karsin
15:00 | 30.10.2019

14 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Wda Lipusz
11:00 | 02.11.2019
Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin
11:00 | 02.11.2019
Jantar Ustka
Stolem Gniewino
13:00 | 02.11.2019
Powiśle Dzierzgoń
GKS Kowale
13:00 | 02.11.2019
Gryf Słupsk
Arka II Gdynia
13:00 | 02.11.2019
Gwiazda Karsin
GOSRiT Luzino
14:00 | 02.11.2019
Pogoń Lębork
Lechia II Gdańsk
14:00 | 02.11.2019
Lipniczanka Lipnica
Jaguar Gdańsk
13:00 | 03.11.2019
Kaszubia Kościerzyna
GKS Przodkowo
13:00 | 03.11.2019

15 Kolejka

GKS Przodkowo
Jantar Ustka
11:00 | 09.11.2019
Lechia II Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 09.11.2019
Jaguar Gdańsk
Gryf Słupsk
13:00 | 09.11.2019
Wda Lipusz
Gedania Gdańsk
13:00 | 09.11.2019
Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 09.11.2019
Wierzyca Pelplin
Lipniczanka Lipnica
14:00 | 09.11.2019
GKS Kowale
Gwiazda Karsin
14:00 | 09.11.2019
Arka II Gdynia
Pogoń Lębork
11:00 | 10.11.2019
GOSRiT Luzino
Cartusia Kartuzy
13:30 | 10.11.2019

16 Kolejka

Jantar Ustka
Powiśle Dzierzgoń
16.11.2019
Gwiazda Karsin
Stolem Gniewino
16.11.2019
Cartusia Kartuzy
GKS Kowale
16.11.2019
Gedania Gdańsk
GOSRiT Luzino
16.11.2019
Lipniczanka Lipnica
Wda Lipusz
16.11.2019
Gryf Słupsk
Wierzyca Pelplin
16.11.2019
Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk
16.11.2019
Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia
16.11.2019
GKS Przodkowo
Lechia II Gdańsk
16.11.2019

17 Kolejka

Lechia II Gdańsk
Jantar Ustka
23.11.2019
Arka II Gdynia
GKS Przodkowo
23.11.2019
Jaguar Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
23.11.2019
Wierzyca Pelplin
Pogoń Lębork
23.11.2019
Wda Lipusz
Gryf Słupsk
23.11.2019
GOSRiT Luzino
Lipniczanka Lipnica
23.11.2019
GKS Kowale
Gedania Gdańsk
23.11.2019
Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy
23.11.2019
Powiśle Dzierzgoń
Gwiazda Karsin
23.11.2019

18 Kolejka

Jantar Ustka
Gwiazda Karsin
30.11.2019
Powiśle Dzierzgoń
Cartusia Kartuzy
30.11.2019
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
30.11.2019
GKS Kowale
Lipniczanka Lipnica
30.11.2019
GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk
30.11.2019
Wda Lipusz
Pogoń Lębork
30.11.2019
Wierzyca Pelplin
Kaszubia Kościerzyna
30.11.2019
Jaguar Gdańsk
GKS Przodkowo
30.11.2019
Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk
30.11.2019

19 Kolejka

Arka II Gdynia
Jantar Ustka
29.02.2020
Lechia II Gdańsk
Jaguar Gdańsk
29.02.2020
GKS Przodkowo
Wierzyca Pelplin
29.02.2020
Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz
29.02.2020
Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino
29.02.2020
Gryf Słupsk
GKS Kowale
29.02.2020
Lipniczanka Lipnica
Stolem Gniewino
29.02.2020
Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
29.02.2020
Cartusia Kartuzy
Gwiazda Karsin
29.02.2020

20 Kolejka

Jantar Ustka
Cartusia Kartuzy
07.03.2020
Gwiazda Karsin
Gedania Gdańsk
07.03.2020
Powiśle Dzierzgoń
Lipniczanka Lipnica
07.03.2020
Stolem Gniewino
Gryf Słupsk
07.03.2020
GKS Kowale
Pogoń Lębork
07.03.2020
GOSRiT Luzino
Kaszubia Kościerzyna
07.03.2020
Wda Lipusz
GKS Przodkowo
07.03.2020
Wierzyca Pelplin
Lechia II Gdańsk
07.03.2020
Jaguar Gdańsk
Arka II Gdynia
07.03.2020

21 Kolejka

Jaguar Gdańsk
Jantar Ustka
14.03.2020
Arka II Gdynia
Wierzyca Pelplin
14.03.2020
Lechia II Gdańsk
Wda Lipusz
14.03.2020
GKS Przodkowo
GOSRiT Luzino
14.03.2020
Kaszubia Kościerzyna
GKS Kowale
14.03.2020
Pogoń Lębork
Stolem Gniewino
14.03.2020
Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń
14.03.2020
Lipniczanka Lipnica
Gwiazda Karsin
14.03.2020
Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy
14.03.2020

22 Kolejka

Jantar Ustka
Gedania Gdańsk
21.03.2020
Cartusia Kartuzy
Lipniczanka Lipnica
21.03.2020
Gwiazda Karsin
Gryf Słupsk
21.03.2020
Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork
21.03.2020
Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna
21.03.2020
GKS Kowale
GKS Przodkowo
21.03.2020
GOSRiT Luzino
Lechia II Gdańsk
21.03.2020
Wda Lipusz
Arka II Gdynia
21.03.2020
Wierzyca Pelplin
Jaguar Gdańsk
21.03.2020

23 Kolejka

Wierzyca Pelplin
Jantar Ustka
28.03.2020
Jaguar Gdańsk
Wda Lipusz
28.03.2020
Arka II Gdynia
GOSRiT Luzino
28.03.2020
Lechia II Gdańsk
GKS Kowale
28.03.2020
GKS Przodkowo
Stolem Gniewino
28.03.2020
Kaszubia Kościerzyna
Powiśle Dzierzgoń
28.03.2020
Pogoń Lębork
Gwiazda Karsin
28.03.2020
Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy
28.03.2020
Lipniczanka Lipnica
Gedania Gdańsk
28.03.2020

24 Kolejka

Jantar Ustka
Lipniczanka Lipnica
04.04.2020
Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
04.04.2020
Cartusia Kartuzy
Pogoń Lębork
04.04.2020
Gwiazda Karsin
Kaszubia Kościerzyna
04.04.2020
Powiśle Dzierzgoń
GKS Przodkowo
04.04.2020
Stolem Gniewino
Lechia II Gdańsk
04.04.2020
GKS Kowale
Arka II Gdynia
04.04.2020
GOSRiT Luzino
Jaguar Gdańsk
04.04.2020
Wda Lipusz
Wierzyca Pelplin
04.04.2020

25 Kolejka

Wda Lipusz
Jantar Ustka
11.04.2020
Wierzyca Pelplin
GOSRiT Luzino
11.04.2020
Jaguar Gdańsk
GKS Kowale
11.04.2020
Arka II Gdynia
Stolem Gniewino
11.04.2020
Lechia II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
11.04.2020
GKS Przodkowo
Gwiazda Karsin
11.04.2020
Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy
11.04.2020
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
11.04.2020
Gryf Słupsk
Lipniczanka Lipnica
11.04.2020

26 Kolejka

Jantar Ustka
Gryf Słupsk
18.04.2020
Lipniczanka Lipnica
Pogoń Lębork
18.04.2020
Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
18.04.2020
Cartusia Kartuzy
GKS Przodkowo
18.04.2020
Gwiazda Karsin
Lechia II Gdańsk
18.04.2020
Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia
18.04.2020
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk
18.04.2020
GKS Kowale
Wierzyca Pelplin
18.04.2020
GOSRiT Luzino
Wda Lipusz
18.04.2020

27 Kolejka

GOSRiT Luzino
Jantar Ustka
25.04.2020
Wda Lipusz
GKS Kowale
25.04.2020
Wierzyca Pelplin
Stolem Gniewino
25.04.2020
Jaguar Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
25.04.2020
Arka II Gdynia
Gwiazda Karsin
25.04.2020
Lechia II Gdańsk
Cartusia Kartuzy
25.04.2020
GKS Przodkowo
Gedania Gdańsk
25.04.2020
Kaszubia Kościerzyna
Lipniczanka Lipnica
25.04.2020
Pogoń Lębork
Gryf Słupsk
25.04.2020

28 Kolejka

Jantar Ustka
Pogoń Lębork
02.05.2020
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
02.05.2020
Lipniczanka Lipnica
GKS Przodkowo
02.05.2020
Gedania Gdańsk
Lechia II Gdańsk
02.05.2020
Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia
02.05.2020
Gwiazda Karsin
Jaguar Gdańsk
02.05.2020
Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin
02.05.2020
Stolem Gniewino
Wda Lipusz
02.05.2020
GKS Kowale
GOSRiT Luzino
02.05.2020

29 Kolejka

GKS Kowale
Jantar Ustka
09.05.2020
GOSRiT Luzino
Stolem Gniewino
09.05.2020
Wda Lipusz
Powiśle Dzierzgoń
09.05.2020
Wierzyca Pelplin
Gwiazda Karsin
09.05.2020
Jaguar Gdańsk
Cartusia Kartuzy
09.05.2020
Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk
09.05.2020
Lechia II Gdańsk
Lipniczanka Lipnica
09.05.2020
GKS Przodkowo
Gryf Słupsk
09.05.2020
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork
09.05.2020

30 Kolejka

Jantar Ustka
Kaszubia Kościerzyna
16.05.2020
Pogoń Lębork
GKS Przodkowo
16.05.2020
Gryf Słupsk
Lechia II Gdańsk
16.05.2020
Lipniczanka Lipnica
Arka II Gdynia
16.05.2020
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk
16.05.2020
Cartusia Kartuzy
Wierzyca Pelplin
16.05.2020
Gwiazda Karsin
Wda Lipusz
16.05.2020
Powiśle Dzierzgoń
GOSRiT Luzino
16.05.2020
Stolem Gniewino
GKS Kowale
16.05.2020

31 Kolejka

Stolem Gniewino
Jantar Ustka
23.05.2020
GKS Kowale
Powiśle Dzierzgoń
23.05.2020
GOSRiT Luzino
Gwiazda Karsin
23.05.2020
Wda Lipusz
Cartusia Kartuzy
23.05.2020
Wierzyca Pelplin
Gedania Gdańsk
23.05.2020
Jaguar Gdańsk
Lipniczanka Lipnica
23.05.2020
Arka II Gdynia
Gryf Słupsk
23.05.2020
Lechia II Gdańsk
Pogoń Lębork
23.05.2020
GKS Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna
23.05.2020

32 Kolejka

Jantar Ustka
GKS Przodkowo
30.05.2020
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
30.05.2020
Pogoń Lębork
Arka II Gdynia
30.05.2020
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk
30.05.2020
Lipniczanka Lipnica
Wierzyca Pelplin
30.05.2020
Gedania Gdańsk
Wda Lipusz
30.05.2020
Cartusia Kartuzy
GOSRiT Luzino
30.05.2020
Gwiazda Karsin
GKS Kowale
30.05.2020
Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino
30.05.2020

33 Kolejka

Powiśle Dzierzgoń
Jantar Ustka
07.06.2020
Stolem Gniewino
Gwiazda Karsin
07.06.2020
GKS Kowale
Cartusia Kartuzy
07.06.2020
GOSRiT Luzino
Gedania Gdańsk
07.06.2020
Wda Lipusz
Lipniczanka Lipnica
07.06.2020
Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk
07.06.2020
Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork
07.06.2020
Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
07.06.2020
Lechia II Gdańsk
GKS Przodkowo
07.06.2020

34 Kolejka

Jantar Ustka
Lechia II Gdańsk
14.06.2020
GKS Przodkowo
Arka II Gdynia
14.06.2020
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk
14.06.2020
Pogoń Lębork
Wierzyca Pelplin
14.06.2020
Gryf Słupsk
Wda Lipusz
14.06.2020
Lipniczanka Lipnica
GOSRiT Luzino
14.06.2020
Gedania Gdańsk
GKS Kowale
14.06.2020
Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino
14.06.2020
Gwiazda Karsin
Powiśle Dzierzgoń
14.06.2020