Tymoteusz Klupś
26-02-2000 (lat 24)
Poznań
Poznań
Polska
Pomocnik
179 cm
71 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. II | Unia Swarzędz (wiosna) | 6 | 367 min | 2 | Zobacz szczegóły » | ||||
2023/2024 | I liga | Zagłębie Sosnowiec (jesień) | 4 | 4 | 331 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2022/2023 | I liga | Zagłębie Sosnowiec | 2 | 15 | 349 min | 1 | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2021/2022 | II liga | Lech II Poznań | 17 | 8 | 1543 min | 5 | 6 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | II liga | Lech II Poznań | 6 | 442 min | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2019/2020 | Ekstraklasa | Piast Gliwice (wiosna) | 2 | 14 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2019/2020 | Ekstraklasa | Lech Poznań (jesień) | 1 | 2 | 53 min | Zobacz szczegóły » | ||||
2019/2020 | II liga | Lech II Poznań (jesień) | 10 | 797 min | 1 | 1 | 3 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2018/2019 | Ekstraklasa | Lech Poznań | 10 | 10 | 831 min | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2018/2019 | III liga, gr. II | Lech II Poznań | 4 | 274 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2017/2018 | III liga, gr. II | Lech II Poznań | 19 | 1 | 1634 min | 3 | 6 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2017/2018 | Ekstraklasa | Lech Poznań | 3 | 4 | 254 min | 1 | Zobacz szczegóły » |
I liga 2023/2024 Zagłębie Sosnowiec
mecze:
8
Podstawowy:
4
Z ławki:
4
Czas na boisku:
331 min
0
0
0
1
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motor Lublin | 3 - 2 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 20:30 21-07-2023 | P | 69 | ||||||
2 | Zagłębie Sosnowiec | 1 - 1 | Wisła Płock (szczegóły) | 17:30 29-07-2023 | R | |||||||
3 | Znicz Pruszków | 1 - 0 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 18:00 04-08-2023 | P | |||||||
4 | Zagłębie Sosnowiec | 0 - 1 | Resovia Rzeszów (szczegóły) | 20:00 12-08-2023 | P | |||||||
5 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2 - 1 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 18:00 18-08-2023 | P | |||||||
6 | Odra Opole | - | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 18:00 28-08-2023 | 3 | |||||||
7 | Zagłębie Sosnowiec | 5 - 2 | Lechia Gdańsk (szczegóły) | 12:40 03-09-2023 | Z | |||||||
8 | GKS Katowice | 0 - 1 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 20:30 15-09-2023 | Z | |||||||
9 | Zagłębie Sosnowiec | 1 - 3 | KS Nieciecza (szczegóły) | 18:00 24-09-2023 | P | |||||||
10 | Górnik Łęczna | 1 - 1 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 18:00 02-10-2023 | R | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Zagłębie Sosnowiec | 0 - 2 | Polonia Warszawa (szczegóły) | 18:00 08-10-2023 | P | 3 | ||||||
12 | Stal Rzeszów | 0 - 0 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 15:00 21-10-2023 | R | 67 | ||||||
13 | Zagłębie Sosnowiec | 0 - 1 | GKS Tychy (szczegóły) | 17:30 28-10-2023 | P | 22 | ||||||
14 | Wisła Kraków | 0 - 0 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 20:30 03-11-2023 | R | |||||||
15 | Zagłębie Sosnowiec | 1 - 3 | Arka Gdynia (szczegóły) | 18:00 12-11-2023 | P | |||||||
16 | Miedź Legnica | 2 - 0 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 18:00 26-11-2023 | P | 13 | ||||||
17 | Zagłębie Sosnowiec | 1 - 2 | Chrobry Głogów (szczegóły) | 17:30 19-12-2023 | P | 81 | 1 | |||||
18 | Zagłębie Sosnowiec | 0 - 4 | Motor Lublin (szczegóły) | 20:30 08-12-2023 | P | 73 | ||||||
19 | Wisła Płock | 2 - 0 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 20:30 15-12-2023 | P | |||||||
20 | Zagłębie Sosnowiec | 0 - 1 | Znicz Pruszków (szczegóły) | 18:00 18-02-2024 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Resovia Rzeszów | 1 - 0 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 18:00 25-02-2024 | P | |||||||
22 | Zagłębie Sosnowiec | 0 - 0 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 18:00 03-03-2024 | R | |||||||
23 | Zagłębie Sosnowiec | 1 - 1 | Odra Opole (szczegóły) | 18:00 10-03-2024 | R | |||||||
24 | Lechia Gdańsk | 4 - 0 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 18:00 15-03-2024 | P | |||||||
25 | Zagłębie Sosnowiec | 0 - 4 | GKS Katowice (szczegóły) | 15:00 01-04-2024 | P | |||||||
26 | KS Nieciecza | 1 - 1 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 15:00 06-04-2024 | R | |||||||
27 | Zagłębie Sosnowiec | 0 - 1 | Górnik Łęczna (szczegóły) | 18:00 12-04-2024 | P | |||||||
28 | Polonia Warszawa | 3 - 3 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 18:00 19-04-2024 | R | |||||||
29 | Zagłębie Sosnowiec | 0 - 1 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 18:00 23-04-2024 | P | |||||||
30 | GKS Tychy | 2 - 0 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 20:00 27-04-2024 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Zagłębie Sosnowiec | - | Wisła Kraków (szczegóły) | 18:00 06-05-2024 | ||||||||
32 | Arka Gdynia | - | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 12:40 12-05-2024 | ||||||||
33 | Zagłębie Sosnowiec | - | Miedź Legnica (szczegóły) | 19-05-2024 | ||||||||
34 | Chrobry Głogów | - | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 26-05-2024 |