Sebastian Duda
15-04-1993 (lat 30)
Kolbuszowa
Kolbuszowa
Obrońca
183 cm
80 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/2022 | III liga, gr. IV | Siarka Tarnobrzeg | 15 | 12 | 1479 min | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | ||
2020/2021 | III liga, gr. IV | Siarka Tarnobrzeg | 36 | 3219 min | 5 | Zobacz szczegóły » | ||||
2019/2020 | III liga, gr. IV | Siarka Tarnobrzeg | 18 | 1615 min | 4 | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2018/2019 | II liga | Siarka Tarnobrzeg | 30 | 2654 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2017/2018 | III liga, gr. IV | Stal Rzeszów (wiosna) | 12 | 1067 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2016/2017 | I liga | Wisła Puławy | 6 | 540 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2015/2016 | II liga | Wisła Puławy (wiosna) | 8 | 1 | 758 min | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2015/2016 | II liga | Stal Mielec (jesień) | 19 | 1699 min | 1 | 1 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2014/2015 | II liga | Stal Mielec | 31 | 2750 min | 2 | 5 | Zobacz szczegóły » | |||
2013/2014 | II liga, grupa wschodnia | Stal Mielec | 32 | 2880 min | 2 | 3 | Zobacz szczegóły » | |||
2012/2013 | I liga | Sandecja Nowy Sącz | 4 | 360 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2012/2013 | Ekstraklasa | Widzew Łódź | 3 | 1 | 281 min | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2011/2012 | Ekstraklasa | Widzew Łódź | 1 | 3 | 154 min | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. IV 2017/2018 Stal Rzeszów
mecze:
12
Podstawowy:
12
Z ławki:
0
Czas na boisku:
1067 min
0
0
0
0
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiślanie Jaśkowice | 1 - 2 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:30 11-08-2017 | Z | |||||||
2 | Stal Rzeszów | 0 - 0 | Resovia Rzeszów (szczegóły) | 17:00 15-08-2017 | R | |||||||
3 | Wisła Sandomierz | 2 - 0 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:00 20-08-2017 | P | |||||||
4 | Stal Rzeszów | 1 - 1 | Motor Lublin (szczegóły) | 16:00 26-08-2017 | R | |||||||
5 | Chełmianka Chełm | 1 - 2 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:00 30-08-2017 | Z | |||||||
6 | Stal Rzeszów | 5 - 1 | Karpaty Krosno (szczegóły) | 16:00 02-09-2017 | Z | |||||||
7 | Wólczanka Wólka Pełkińska | 0 - 1 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:00 08-09-2017 | Z | |||||||
8 | Stal Rzeszów | 1 - 0 | Unia Tarnów (szczegóły) | 16:00 16-09-2017 | Z | |||||||
9 | Orlęta Radzyń Podlaski | 2 - 2 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 16:00 23-09-2017 | R | |||||||
10 | Stal Rzeszów | 2 - 1 | JKS Jarosław (szczegóły) | 16:00 30-09-2017 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Avia Świdnik | 1 - 1 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 15:00 07-10-2017 | R | |||||||
12 | Stal Rzeszów | 2 - 0 | Spartakus Daleszyce (szczegóły) | 15:00 14-10-2017 | Z | |||||||
13 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 1 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 18:00 21-10-2017 | P | |||||||
14 | Stal Rzeszów | 1 - 1 | MKS Trzebinia/Siersza (szczegóły) | 14:00 28-10-2017 | R | |||||||
15 | Podhale Nowy Targ | 2 - 1 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 13:00 04-11-2017 | P | |||||||
16 | Stal Rzeszów | 3 - 0 | Soła Oświęcim (szczegóły) | 13:00 12-11-2017 | Z | |||||||
17 | Podlasie Biała Podlaska | 0 - 0 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 13:00 18-11-2017 | R | |||||||
18 | Stal Rzeszów | 4 - 0 | Wiślanie Jaśkowice (szczegóły) | 16:00 18-04-2018 | Z | 90 | ||||||
19 | Resovia Rzeszów | 2 - 1 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:00 16-05-2018 | P | 90 | ||||||
20 | Stal Rzeszów | 2 - 1 | Wisła Sandomierz (szczegóły) | 15:00 25-03-2018 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Motor Lublin | 1 - 0 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 15:30 31-03-2018 | P | |||||||
22 | Stal Rzeszów | 1 - 2 | Chełmianka Chełm (szczegóły) | 16:00 07-04-2018 | P | 90 | ||||||
23 | Karpaty Krosno | 0 - 2 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:00 14-04-2018 | Z | 90 | ||||||
24 | Stal Rzeszów | 1 - 0 | Wólczanka Wólka Pełkińska (szczegóły) | 16:00 21-04-2018 | Z | 90 | ||||||
25 | Unia Tarnów | 0 - 5 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:00 25-04-2018 | Z | 90 | ||||||
26 | Stal Rzeszów | 2 - 3 | Orlęta Radzyń Podlaski (szczegóły) | 16:00 28-04-2018 | P | 87 | ||||||
27 | JKS Jarosław | 2 - 1 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:00 05-05-2018 | P | 90 | ||||||
28 | Stal Rzeszów | 1 - 4 | Avia Świdnik (szczegóły) | 16:00 12-05-2018 | P | 90 | ||||||
29 | Spartakus Daleszyce | 0 - 1 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:00 20-05-2018 | Z | |||||||
30 | Stal Rzeszów | 0 - 2 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (szczegóły) | 18:00 26-05-2018 | P | 80 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | MKS Trzebinia/Siersza | 1 - 2 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:00 30-05-2018 | Z | 90 | ||||||
32 | Stal Rzeszów | 2 - 5 | Podhale Nowy Targ (szczegóły) | 17:00 03-06-2018 | P | 90 | ||||||
33 | Soła Oświęcim | 1 - 1 | Stal Rzeszów (szczegóły) | 17:00 09-06-2018 | R | |||||||
34 | Stal Rzeszów | 5 - 1 | Podlasie Biała Podlaska (szczegóły) | 17:00 16-06-2018 | Z |