Arka - Murkam Przodkowo 3:0 (0:0)   fotorelacja

Bramki: Flis 49', 89', Surdykowski 73' (karny)

Arka: Szlaga - Krajanowski (72' Bochenek), Jarun (72' Brodziński), Benevente (72' Mazurkiewicz), Radzewicz - Kowalski (46' Flis), Pruchnik (79' Nakano), Jarzębowski (67' Jędrzejowski) , Tomasik - Kuklis (67' Kasperkiewicz) - Nwaogu (67' Surdykowski)

Na tydzień przed meczem pucharowym ze Śląskiem Wrocław Arka ograła 3:0 IV-ligowy Murkam Przodkowo. Kibice liczyli na znacznie większy worek bramek, ale trzeba przyznać, że Arce brakowało szczęścia. W pierwszej połowie słupek ostrzelali Charles Nwaogu oraz Jakub Kowalski, a świetną okazję zmarnował Piotr Kuklis.

Żółto-niebiescy na prowadzenie wyszli kilka minut po przerwie. Wprowadzony w przerwie Bartosz Flis wykończył ładnym strzałem akcję Radosława Pruchnika. Na 2:0 podwyższył strzałem z rzutu karnego Janusz Surdykowski, a wynik meczu ustalił Flis po akcji z Surdykowskim. Na tydzień przed meczem ze Śląskiem Petr Nemec dał sygnał, którzy piłkarze mogą liczyć na miejsce w wyjściowym składzie, ale nie ulega też wątpliwości, że na kilku pozycjach wciąż trwa zaciekła walka.