20' Na strzał zza pola karnego zdecydował się Ława, piłka po rękach Gliwy wpadła w prawy róg bramki!

26' Po strzale Labukasa piłka trafia w poprzeczkę, mogło być już 0:2 !

34' Intuicyjnie Witkowski wyciąga główkę z bliskiej odległości zawodnika Polonii

55' Piłka w siatce Polonii po strzale Tshibamby, ale Hubert Siejewicz dopatrzył się faulu na bramkarzu gospodarzy

58' Mierzejewski wpada w pole karne i wykłada piłkę wbiegającemu w środek Piątkowi, 1:1

64' Trytko za Labukasa

73' 2:1 Znów asysta Mierzejewskiego, w środku głowę dostawia Gołębiewski i Witkowski bez szans. Na placu gry pojawił się Wilczyński

78' Druga żółta kartka dla Budzika... czego efektem jest czerwony kartonik. Korzystny wynik wymyka się już coraz bardziej.

81' Rajd Gancarczyka i strzał z rogu pola karnego, Witkowski odprowadził piłkę wzrokiem, ta tuż obok słupka

82' Ława z wolnego prosto w mur

83' Debiut w barwach Arki, na boisku pojawia się Mawaye

85' Żółta kartka dla Bednarka

87' Walczący Trytko w polu karnym Polonii, ale bez większych efektów

90' Sędzia dolicza 3 minuty

90+1' W roli napastnika... Szmatiuk, ale Mawaye na spalonym

90+3' Koniec spotkania, ulegamy w Warszawie Polonii 2:1. Arkowcy po raz pierwszy w historii przegrali na Konwiktorskiej. Polonia zbliża się w ten sposób już na 1 punkt do Arki w ligowej tabeli.

Polonia Warszawa - Arka Gdynia 2:1

0:1 Ława 20 min.

1:1 Piątek 58 min.

2:1 Gołębiewski 73 min.

Polonia: Gliwa - Mynar (84' Sokołowski), Dziewicki, Jodłowiec, Brzyski, Zasada (46' Piątek), Mayoral, Trałka, Mierzejewski, Gołębiewski, Nikolić (46' Gancarczyk)

Arka: Witkowski - Kowalski, Szmatiuk, Ulanowski, Bednarek, Budziński, Bożok (73' Wilczyński), Ława, Mrowiec, Labukas (64' Trytko), Tshibamba (83' Mawaye)

Żółte Kartki: Budziński, Bednarek (Arka)

Czerwona Kartka: Budziński (za dwie żółte)