Komisja Ligi wydała dziś najbardziej absurdalną karę w całej swojej historii:

Za zachowanie kibiców gospodarzy podczas spotkania Arka Gdynia - Cracovia, na klub Arka nałożono karę zakazu wejścia na jeden najbliższy mecz Ekstraklasy w Gdyni dla wszystkich osób, które w trakcie meczu z Cracovią znajdowały się na Trybunie "Górka". Na tej trybunie dopuszczano się zachowań, polegających na szczególnie wulgarnym obrażaniu właściciela klubu. Ponadto w trakcie meczu wywieszony został transparent z obraźliwymi treściami w stosunku do właściciela i pracownika klubu.

Tak. Dobrze zrozumieliście. Komisja Ligi ukarała wszystkich kibiców z Górki będących na meczu z Cracovią karą zakazu wejścia na najbliższy mecz Arki w Gdyni za to, że cały stadion domaga się odejścia właściciela niszczącego nasz klub, a na innej trybunie, konkretnie na "Torach", zawisł poniższy transparent. Nawet nie zamknęli jedynie wybranej trybuny jak mieli to w zwyczaju robić wcześniej. Teraz poszli o krok dalej. Wydali bezprawnie każdemu kto był na meczu z Cracovią na trybunie "Górka" całkowity zakaz wejścia na jeden mecz.

Od lat w pzpn mają coraz głupsze pomysły, zniechęcają kibiców do przyjścia na stadion, a potem taki działacz z dziennikarzem zastanawiają się czemu polska piłka jest na dnie i prawie nikt nie przychodzi na mecze piłkarskie...
 
Brak słów na ten kabaret.

#ArkaRazemBezMidaków! Piłka nożna dla kibiców!