Zmarł Wojtek Jankowski - kibic Arki znany wielu osobom jako niezwykły kolekcjoner odznak, proporczyków, koszulek i wszelkich pamiątek Arki.
 
W ostatnich tygodniach Wojtka zmogła choroba i mimo operacji jego organizm przegrał walkę o powrót do zdrowia. Zmarł w poniedziałek, 2 tygodnie przed swoimi urodzinami. Urodził się 5 grudnia 1956 roku, a od 40 lat był Kibicem Arki. Jemu i jego pasji poświęcony był w ub. roku artykuł w magazynie  "Świat Na Żółto i Na Niebiesko".
 
 
Zbierał nie tylko odznaki, proporczyki i koszulki, ale wszelkie pamiątki ze spotkań żółto-niebieskich. Chodził nie tylko na mecze Arki w Gdyni, ale starał się być także na meczach wyjazdowych. Był aktywny w przeszłości przy organizacji Klubu Kibica Arki, wielokrotnie powtarzał, że zbiory dotyczące żółto-niebieskich przekaże do muzeum Klubu, które było jego wielkim marzeniem.
 
 
Wystawienie urny odbędzie się w piątek 24 listopada o godz. 11.00 w Kościele Najświętszej  Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Świętojańskiej. O 11.30 odbędzie się Msza Święta.
 
O godz. 12.30 pożegnanie i wyprowadzenie urny na Cmentarzu Witomińskim.