W turnieju wzięło udział 6 drużyn - reprezentacje okręgu Ljubljana (Słowenia), Sarajewo (Bośnia i Hercegowina), Budapeszt (Węgry), Saloniki (Grecja), Belgrad (Serbia) i Pomorski Związek Piłki Nożnej. W grupie nasi zawodnicy ulegli 1:2 Słoweńcom i wygrali 3:0 z Bośniakami, co dało awans dzięki najlepszemu bilansowi bramek.

Reprezentacji Pomorskiego ZPN w finale zagrali z Węgrami. Mecze rozgrywane były w systemie 2 x 35 minut i po 70 minutach był wynik bezbramkowy. Polacy okazali się lepsi w rzutach karnych, wygrywając w nich rywalizację 8:7. Mecz toczony był w potężnej ulewie i przy niskiej temperaturze, co dodatkowo utrudniało grę młodym zawodnikom. Najlepszą okazję w regulaminowym czasie gry miał Wojciech Kafka, ale Arkowiec posłał piłkę tuż nad bramką.