Arka II Gdynia - Leśnik Manowo 1:2 (Stolc 14'k - Krzywonos 81', Mural 90')

Arka II: Patryk Kamola - Robert Sulewski, Michał Marcjanik, Radosław Robakowski, Przemysław Stolc - Damian Matys, Piotr Pietkiewicz - Mateusz Szulc (76' Mikołaj Kreft), Michał Nalepa (88' Dawid Patelczyk), Paweł Wojowski (69' Michał Jankowski) - Filip Patok (57' Maciej Wardziński)

Leśnik: Adrian Kowalski - Mateusz Czaja, Dawid Ejzygmann, Krzysztof Hrymowicz, Konrad Rokicki - Tomasz Sęk, Tomasz Krzywonos, Dominik Pooch (61' Tobiasz Strąpoć), Paweł Rakowski (46' Paweł Marczak) - Dominik Husejko (69' Jakub Ślusarz) - Marcin Gozdal

Żółte kartki: Pietkiewicz, Wojowski, Matys (Arka II) - Husejko, Strąpoć, Krzywonos, Mural (Leśnik)

Czerwone kartki: Matys, 75 min., (za drugą żółtą), Pietkiewicz, 90 min. (za drugą żółtą) - Marczak, 90 min (bezpośrednio), Strąpoć, 90 min. (za drugą żółtą)

90' + 3 - sędzia pokazuje trzy czerwone kartki i oba zespoły kończą mecz w dziewiątkę. Koniec meczu.

90' - I stało się. Wprowadzony w drugiej połowie Mural ogrywa na prawym skrzydle Stolca i ładnym strzałem w długi róg zapewnia gościom zwycięstwo.

82' - Jankowski mija jednego drwala, ale źle dośrodkowuje. Od bramki Kowalski.

81' - Leśnik siadł na grającą w osłabieniu Arkę i wyrównuje. Po rzucie rożnym głową strzela Krzywonos, z linii drugi raz dziś piłkę wybija Robakowski, ale zdaniem sędziego bocznego już zza linii. Kontrowersyjna decyzja, ale mamy 1:1.

79' - Na dzisiejszy mecz wysłano sędziego, który nie ma pojęcia o tym, co robi. Drwale z Leśnika rąbią łokciami w prawie każdej akcji, tym razem ucierpiał Kreft. Trener Witt wychodzi z siebie i ma rację.

77' - Leśnik znów blisko, ale jeden z obrońców przenosi piłkę nad bramką.

75' - Matys starł się z Krzywonosem, niestety dla naszego zawodnika to druga żółta kartka i koniec meczu.

66' - Dobry fragment meczu. Leśnik po długim zagraniu z rzutu wolnego mógł wyrównać. Arkę ratuje Robakowski, wybijając piłkę z linii bramkowej!

64' - Dobra zmiana Wardzińskiego. Odebrał piłkę Hrymowiczowi, w efekcie czego do sytuacji strzeleckiej doszedł Nalepa, ale zatrzymał go bramkarz.

58' - Znakomita szansa dla naszego zespołu. Szulc znalazł w polu karnym Nalepę, który niepilnowany spudłował z powietrza. Takie sytuacje trzeba kończyć!

55' - Zaatakowała też Arka. Sulewski dorzucił w pole karne, gdzie próbował strzelać Szulc. Zablokował go skutecznie Hrymowicz.

54' - Początek drugiej połowy nieciekawy. Po dziesięciu minutach przed szansą stanął Leśnik, ale Gozdal przelobował Kamolę i bramkę.

46' - Rozpoczęła się druga połowa.

45' - Ależ fart rezerw. Stolc wdaje się niepotrzebnie w drybling zamiast wybić piłkę, przejmuje ją Husejko, pięknie uderza zza pola karnego, ale Kamola spycha piłkę na poprzeczkę! Dobijać próbował Rakowski, ale po raz drugi fatalnie dziś skiksował.

44' - Sędzia podchodzi i upomina ławkę Leśnika. Po chwili głupia kartka dla Wojowskiego.

42' - To musiała być bramka. Do idealnej sytuacji dochodzi Rakowski, ale źle trafia w piłkę i pudłuje.

40' - Działacze i ławka Leśnika prezentuje wyjątkowo buracki styl - "sędzia, ejjj, kurwa", "kurwa, sędzia, idioto" i tak dalej, wiadomo o co chodzi. Przy każdym najmniejszym starciu i nawet decyzji o aucie.

36' - Żółta kartka dla Husejki za symulkę, a po chwili dla Pietkiewicza za faul taktyczny.

33' - Ajj.. Jeszcze lepsza szansa na kontrę. Tym razem przechwyt Nalepy, ale jego podanie do wychodzącego na czystą pozycję Wojowskiego zatrzymuje ofiarnie obrońca Leśnika.

32' - Pietkiewicz gra bardzo agresywnie, co zaowocowało przechwytem, ale akcję 3 na 3 spartolił Patok. Napastnik Arki jest do zmiany już w przerwie.

30' - Dobra akcja Nalepy z Sulewskim. Pierwszy róg dla Arki II. Wysoko skacze Robakowski, ale wybijają goście.

27' - W rezerwach Arki wyróżnia się dziś Wojowski. Widać, że jest w niezłej formie i nabrał dużo pewności dzięki ograniu w I lidze.

25' - Stuprocentowa sytuacja dla Leśnika. Po dośrodkowaniu z prawej strony, Arkowcy źle wybili piłkę, ale Gozdal z bliskiej odległości strzelił pół metra obok prawego słupka.

21' - Ładna prostopadła piłka Patoka do Nalepy, ten jednak przegrywa starcie bark w bark z rosłym Ejzygmannem.

20' - Goście w ofensywie są kompletnie bezradni. Nawet ich bramkarz już powoli traci animusz i krzyczy coraz ciszej.

17' - Z 20. metrów z rzutu wolnego strzelał Rakowski, ale prosto w mur.

13' - Karny dla Arki! Wychodzimy z doskonałą kontrą, którą wyprowadzili Szulc, Nalepa i Wojowski. Ten ostatni mija na zakos obrońcę i jest sfaulowany na linii pola karnego. Do piłki podchodzi Stolc i pewnym strzałem pokonuje Kowalskiego. 1:0 dla rezerw!

11' - Wojowski uruchomił prostopadłym podaniem Nalepę, ten zabrał się z piłką, ale zabrakło mu centymetrów, żeby uprzedzić bramkarza.

10' - W środku pola starli się najwyższy w zespole gości Krzywonos i najniższy w Arce Nalepa. Główkę wygrał nasz zawodnik, ale przypłacił to zderzeniem z kapitanem Leśnika.

6' - Po akcji prawym skrzydłem Czai goście mieli dogodną sytuację, ale nabiegający na piłkę Husejko nie zdążył zamknąć akcji.

2' - Póki co wyróżnia się wyłącznie bramkarz gości, który mocą głosu przebija chyba nawet "Megafona". Mamy wrażenie, że słychać by go było nawet jakby bronił pod "Górką".

1' - Początek meczu. Rozpoczęli goście, którzy są beniaminkiem III ligi.