Paweł Wojowski po raz pierwszy pojawił się na boisku w wyjściowym składzie Stomilu Olsztyn. Olsztynianie fatalnie rozpoczęli wyjazdowy mecz z Miedzią Legnica. Po ośmiu minutach przegrywali 0:2, a trafienia dla gospodarzy zanotowali Bartczak i Forsell. To nie podłamało jednak podopiecznych Adama Łopatki, którzy do odrabiania strat wzięli się po przerwie. W 48. minucie bramkę zdobył Wojowski, który wykorzystał podanie Kujawy, a trzy minuty później wyrównanie Stomilowi dał Igor Biedrzycki. W 56. minucie czerwoną kartkę za ostry faul otrzymał Jarosław Ratajczak, a chwilę później Wojo został zmieniony przez Patryka Kuna. Mimo gry w osłabieniu Stomil urwał punkt faworyzowanej Miedzi.

Dla Pawła to już drugi gol od momentu wypożyczenia do Stomilu (w 6 meczach). Wojo wywalczył też rzut karny. Stomil zajmuje 12. miejsce w I lidze z 32. punktami na koncie.